آیکون خبرنامه

Tell

021-88601988

بنیاد علوم کاربردی رازی

بنیاد علوم کاربردی رازی گرچه یک سازمان تازه تاسیس است اما، بنیان گذاران آن دارای پیشینه ای ارزشمند از ارایه خدمات پژوهشی، آزمایشگاهی و مشاوره ای به مشتریان بزرگ و پیشرو در سراسر ایران و برخی از کشورهای جهان می باشند.
در این بخش شما پاسخ به این پرسش ها را خواهید یافت که ما چه کسانی هستیم،رسالتمان چیست و چگونه می توانیم به شما خدمت کنیم.ما بدین سبب واژه بنیاد را برگزیدیم تا یاد آور شویم به عنوان یک موسسه شهروند،در کنار وظایف اقتصادی دارای تعهدات حرفه ای و اخلاقی در مقابل مردم کشورمان هستیم.
نشانه بنیاد برگرفته از تصاویر اساطیری ایران باستان است و تکیه آن بر پرنده ای است که پس از هر بار سوزانده شدن تولدی دوباره می یابد.
مشخصات کلی

بنیاد علوم کاربردی رازی

  • تولید کننده


میکروسکوپ الکترونی ، بررسی های ساختاری متالوگرافی ، آزمایشگاه کوانتومتر ، آزمایشگاه مکانیکی ، آزمایشگاه شیمی ، آزمایشگاه پلیمر ،
آزمون های خوردگی
همچنین دارای خدمات طراحی مهندسی بنیاد علوم کاربردی ، بررسی علل تخریب و تخمین عمر باقی مانده ، آزمون در محل پروژه نیز می باشد.

تهران، جاده مخصوص کرج، کیلومتر ٢١ ، جنب پالایشگاه نفت پارس، شهر قدس (ورودی سرخه حصار)، بلوار شهید حاج قاسم اصغری، خیابان فرنان، پلاک٢٧

www.razi-foundation.com

محصولات و خدمات

موردی یافت نشد.

ارتباط با ما

______________

آدرس: تهران، ونک، خیابان شیراز جنوبی، کوچه اتحاد، پلاک 10، طبقه اول

تلفن بانک اطلاعات کاشی و سرامیک (باکس) : 88601988 - 021

ایمیل : Info@baaax.ir

اطلاعات تماس انجمن صنفی کاشی و سرامیک :

تلفن : 02188214264
ایمیل: info@ircps.ir


۵۷ نفر
۱,۷۵۰,۵۱۲ نفر
۴۷۲ نفر
۲۰,۹۶۱ نفر
map